Hlasovalo 18541 ľudí.

10. kolo Malacky : Martin

10. kolo

Malacky : Martin 32:26 (18:14)

V 10. kole privítali Malačania na svojej palubovke hráčov Martina, ktorí strácali na Malacky 1 bod. Úvod zápasu sa vydaril lepšie hosťom, keď sa dokázali ujať vedenia a udržiavali si dvojgólový náskok. Presadzovali sa najme cez krídelné priestory a streľbou z diaľky. Zlom v prvom polčase nastal v 24. minúte, keď za stavu 14:14 dokázali  Malačania vyhrať oslabenie o dvoch hráčov a ujali sa vedenia 16:14. Na prestávku sa odchádzalo do kabín za stavu 18:14. Úvod druhého polčasu patril domácim. Odskočili už na rozdiel 7 gólov. Dôvodom bolo eliminovanie streleckých pokusov hostí, zákroky brankára Piačka a efektívnejšia streľba. Malacky ostávajúce minúty zvládli a zaslúžene sa tešili z víťazstva 32:26.

Na ďalšie kolo cestujú Malacky do Levoče. Víťaz tohto duelu prezimuje na 3. mieste.

Zostava: R. Piaček, M. Kuklovský – brankári, R. Baláž, V. Pavlík 6, M. Sedláček, T. Baláž 1,  P. Bízek, L. Zelenský 2, R. Spuchlák, A. Dobrocký 2, A. Škoda 5, M. Spuchlák 5, D. Stachovič 2, P. Stachovič 9

Tréner : V. Valachovič