› Nie
23.6 %

Hlasovalo 17946 ľudí.

Áčko premrhalo prvých 40 minút v Prešove

Naši hráči cestovali do Prešova v skorých ranných hodinách, aby stihli prísť načas – začiatok zápasu bol naplánovaný na 14:00. Zrejme i únava sa podpísala na slabom výkone nášho mužstva v prvých minútach zápasu, kedy išli Prešovčania do vedenia 10:4. Tréner Malačanov Vladimír Valachovič si vzal oddychový čas, ktorý priniesol svoje plody v podobe zníženia na 8:10. Potom však výkon Strojára opäť nabral predchádzajúci kurz, v našich radoch prevládala nedisciplinovanosť a neschopnosť presadiť sa cez kompaktnú obranu domácich. Polčasový výsledok 12:21 z nášho pohľadu neveštil nič dobré. Po polčasovej prestávke trápenie Malačanov pokračovalo – i rozdiel sa navýšil na 15:30. Našim hádzanárom pomohla až zmena rozostavenia v obrane, ktorá vzala Prešovu vietor z plachiet a Strojár bol odrazu úplne iným družstvom. Desať minút pred koncom naši stiahli rozdiel na 25:33, ale domáci si už vziať víťazstvo nenechali. O výkone Malačanov v prvých štyridsiatich minútach svedčí aj fakt, že poslednú dvadsať-minútovku sme vyhrali 18:8.

14. 11. – (11. kolo) Tatran Prešov B – Strojár Malacky A 38:33 (21:12)

Zostava a góly: D. Roško, M. Kuklovský  – T. Stachovič, P. Stachovič 12, A. Škoda 5, I. Oslej 5, P. Puškáč 3, P. Živica 2, L. Zelenský 6, R. Baláž, T. Baláž