RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
› Určite áno
26.6 %

› Pravdepodobne ano
25.8 %

› Ak na tom nebudem stratový
24.0 %

› Nie
23.4 %

Hlasovalo 15798 ľudí.    

Odber noviniek

Ďalšie medailové ťaženie malackých karatistov

Ďalšie medailové ťaženie malackých karatistov

Karatisti klubu TJ Strojár Malacky sa za posledný mesiac zúčastnili 2. kola vo Viničnom a 3. kola, ktoré aj spoluorganizovali v Malackách, Bratislavského pohára AKKB. Spolu získali 31 medailí, z toho 10 zlatých.

Turnaj vo Viničnom sa konal 8.4. a privítal spolu 278 pretekárov z 25 klubov, z nášho klubu bojovali 15 pretekári.  Svoju medailovú zbierku rozšírili pretekári nasledovne:

Baliga Samuel

Agility chlapci 9 roční

3. miesto

Dobrovič Peter

Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci

1. miesto

Agility chlapci 11 roční

2. miesto

Gbelcová Nicola

Agility dievčatá 10 ročné

2. miesto

Hanisko Rastislav

Agility chlapci 11 roční

2. miesto

Hollá Hanka

Agility dievčatá 10 ročné

2. miesto

Hollý Branislav

Agility chlapci 7 roční

1. miesto

Hóz Damian

Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci

1. miesto

Agility chlapci 10 roční

3. miesto

Král Eugen

Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci

3. miesto

Agility chlapci 10 roční

2. miesto

Poláková Simona

Agility dievčatá 11 ročné

2. miesto

Polunová Eva

Agility dievčatá 7 ročné

3. miesto

Stohlová Pavlína

Kumite juniorky 16-17 rokov OPEN

1. miesto

Kumite juniorky 16-17 rokov nad 59kg

1. miesto

Tóth Viktor

Agility chlapci 9 roční

3. miesto

Zdražilová Margaréta

Agility dievčatá 11 ročné

2. miesto

Zdražilová Margaréta, Gbelcová Nicola, Gbelcová Tamara

KATA DRUŽSTVÁ ST.ŽIAČKY 10-11 r.

2. miesto

 

Napriek viacerým súťažiam na Slovensku, konajúcich sa tento víkend, dorazilo do Malaciek v nedeľu 6.5. až 120 súťažiacich z 13 klubov. V domácom prostredí sa v dobrom svetle ukázali aj 12 malackých karatistov, ktorí spolu získali 14 medailí v nižšie uvedenom zložení:

Baliga Samuel

Agility chlapci 9 roční

2. miesto

Cenko Martin

Agility chlapci 11 roční

2. miesto

Čermák Matej

Agility chlapci 9 roční

3. miesto

Hanisko Rastislav

Agility chlapci 11 roční

1. miesto

Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci

3. miesto

Hollá Hanka

Agility dievčatá 10 ročné

1. miesto

Hollý Branislav

Agility chlapci 7 roční

1. miesto

Igor Voltemar

Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg

3. miesto

Král Eugen

Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci

2. miesto

Agility chlapci 10 roční

3. miesto

Poláková Simona

Agility dievčatá 11 ročné

2. miesto

Polunová Eva

Agility dievčatá 8 ročné

2. miesto

Stohlová Pavlína

Kumite juniorky 16-17 rokov nad 59kg

1. miesto

Kumite juniorky 16-17 rokov OPEN

1. miesto

 

Všetkým pretekárom z nášho klubu srdečne ďakujeme za úspešnú reprezentáciu a želáme veľa úspechov v ďalších súťažiach!

06.05.2018| Ivan Sivák




Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *



Článok zatiaľ nebol komentovaný.