RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.8 %

Hlasovalo 20277 ľudí.    

Odber noviniek

Grand Prix Banská Bystrica v JUDO

Grand Prix Banská Bystrica v JUDO

       Sobota 28.februára 2015 bola v Banskej Bystrici veľkým dňom, nakoľko sa tu konala druhá súťaž organizovaná miestnym klubom džuda – Grand Prix v JUDO Banská Bystrica - supermini, mini, mladší, starší žiaci a žiačky. Náš JUDO-club TJ STROJÁR Malacky, napriek prebiehajúcim jarným prázdninám, reprezentovali na tejto súťaži Rovná Barborka Cabadajová Deniska a Bartošek Martin, Bartošek Miško. Na súťaži sa zúčastnilo 340  pretekárov. Okrem slovenských oddielov džuda sa na súťaži zúčastnili aj. pretekári z Polska, Česka, Maďarska, Srbska a Ukrajiny.

       Naši zverenci sa nezľakli súperov, vo svojích vekových a váhových skupinách predviedli pekné zápasy a poradili si aj so zahraničnými pretekármi. Dokázali, že od svojích trénerov majú dobrú prípravu. Vo svojích vekových a váhových skupinách predviedli pekné zápasy. Rovná Barborka v kategórii mala osem súperiek. Vo svojej skupine skončila druhá vo finále si vybojovala 3.miesto.

Cabadajová Deniska mala vo svojej kategórii staršie žiačky zahraničné súperky, ale napriek tomu vabojovala taktiež 3.miesto.

Bartošek Martin v kategórii mladší žiaci vo svojej váhe mal 13 súperov. Prvý zápas vyhral po ťažkom boji, ale v druhom zápase zaváhal a prepadol do do repasáže. Tu už „nepustil“ ani jeden zápas a vybojoval si 3.miesto.

 

Všetkým blahoželáme k dosiahnutým výsledkom a prajeme veľa ďalších úspechov.

 

Späť.

22.03.2015| Ján Kunštek
Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.