24.0 %

23.6 %

Hlasovalo 18542 ľudí.

Majstrovstvá Bratislavského kraja v JUDO

V prvú aprílovú sobotu (2. 4. 2011) sa v Pezinku v JUDO ARÉNE konali Majstrovstvá Bratislavského kraja v džude mini, mladších a starších žiakov a žiačok. Na majstrovstvách sa zúčastnilo 90 pretekárov z oddielov Bratislavského kraja. Oddiel JUDO-club TJ Strojár Malacky reprezentovali aj naši pretekári: Huraj Jakub, Huraj Matej, Koričár Mirko, Koričár Palko, Piffko Lukáš a Zub Matej.

Úspešnosť na tejto majstrovskej súťaži je predpokladom pre postup na Majstrovstvá Slovenskej republiky, ktoré sa budú konať v máji v Rimavskej Sobote. Vzhľadom na tieto kritéria boli naši členovia v pomerne vysokom psychickom napätí. Počas celého dňa bola v JUDO ARÉNE v Pezinku napätá atmosféra. Trénerky však svojim zverencom plne dôverovali a deťom dali ešte posledné inštrukcie pred jednotlivými zápasmi a poďme na tatami zápasiť.

Opäť sa potvrdilo, že džudisti v Malackách majú dobrú prípravu, ktorú s troškou bojovnosti vedia veľmi dobre využiť aj voči skúsenejším pretekárom. O tom nás jednoznačne presvedčili dosiahnuté výsledky a umiestnenia. Veď zo šiestich štartujúcich sa na rozhodujúcich priečkach umiestnili piati malacký džudisti a tým si vybojovali postup na Majstrovstvá Slovenskej republiky.

Všetkým blahoželáme k dosiahnutým výsledkom a prajeme veľa športových úspechov v nasledujúcich súťažiach, najmä aby sa im darilo na Majstrovstvách SR.