Strojár Malacky - Ekonóm SPU Nitra 3:1 (20,-23,23,21)

Malacky: Kobza 3/6, Muráň 10/22, Janík 4/12, Šmahel 4/12, Baran 7/14, Fiala 3/9, libero Podhorný (Rehák 4/11, Petrovič 9/14)
Tréner: Jozef Schreiber
Nitra: Hukel M., Valent, Ťapušík, Hukel J., Kubš R., Száraz, libero Kostka (Vavro, Krajčík)
Tréner: Ľuboslav Šalata

Malačania vstúpili do zápasu v pohode, už od začiatku si vytvorili 3-5 bodový náskok, ktorý si udržali aj v koncovke. V druhom sete za stavu 17:15 nastal zlom, nepomohli oddychové časy ani striedania a Nitre sa podarilo vyrovnať. V treťom sete domáci pôsobili bezradne, hráči Nitry sa rozohrali a viedli dokonca 20:12, no vtedy Záhoráci znovu zabojovali a najmä zásluhou kvalitných blokov postupne stiahli na 17:22 a 21:23. Dramatickú koncovku ukončil Muráň priamym bodom z podania, 2:1 na sety. Posledný set bol podobný ako prvý, Malacky počas celého priebehu viedli, v koncovke dovolili Nitre znížiť na rozdiel jediného bodu (21:22), no to bolo všetko, Petrovič dal priamy bod z podania a poslednú loptu sa podarilo Záhorákom zablokovať.