24.1 %

23.6 %

Hlasovalo 17945 ľudí.

Muži víťazne

Na domácej pôde pred vlastnými divákmi sa mužom HO TJ Strojár Malacky darí. Doma ešte neprehrali. V sobotu 14.11.2015 si poradili s mužstvom TJ Sokol Cífer 29:23 po polčase 16:10.

Priebeh zápasu bol v réžii našich hádzanárov a už polčasový výsledok naznačoval kto si pripíše do tabuľky 1. ligy skupiny A body za víťazstvo. V druhom polčase sa na niekoľko minút u domácich  prejavil úbytok fyzických síl ale nakoniec udržali rozdiel 6 gólov vo svoj prospech. Najlepším strelcom Malaciek sa stal so 6 gólmi Vlado Pavlík.

Mladší dorastenci hrali zápas 1. slovenskej ligy  na palubovke Hlohovca. Svoj zápas vyhrali 31:29 po polčasovom výsedku 15:16. Chlapci hrali v nových dresoch, na ktorých je veľký znak +, vyradrujúci spojenie klubov HC Tatran Stupava a TJ Strojár Malacky v kombinácii farieb oboch klubov. Zápas bol zväčša "nahnutý" na stranu dorastencov HC Sporta Hlohovec. Záhoráci sa však nevzdali a dotiahli zápas do víťazného konca.

Starší dorastenci prehrali po nepresvedčivom výkone s rovnakým súperom 39:20 po polčasovom výsledku (18:8)

Muži:  TJ Strojár Malacky - TJ Sokol Cífer 29:23 (16:10)

Mladší dorastenci: HC Sporta Hlohovec - HC Tatran Stupava, TJ Strojár Malacky 29:31 (15:16)

Starší dorastenci:  HC Sporta Hlohovec - HC Tatran Stupava, TJ Strojár Malacky 39:20 (18:8)