24.1 %

23.7 %

Hlasovalo 19285 ľudí.

Prvý súťažný polrok úspešne ukončený

V tomto polroku posledná súťaž žiakov a žiačok v judo sa konala 22. 05. 2011 v Galante – Západoslovenský pohár žiakov a žiačok. Na súťaži sa zúčastnilo 58 pretekárov zo západoslovenských oddielov. Oddiel JUDO-club TJ Strojár Malacky reprezentovali aj naši pretekári: Mirko Koričár, Palko Koričár, Gitka Koričárová, Juraj Bača a Vladko Ihnát. Pre dvoch posledne menovaných to bola prvá súťaž. Štartujúci pretekári predviedli veľmi pekné zápasy.

Z naších športovcov sa bezkonkurenčne predviedol Mirko Koričár, ktorý vyhraj všetky zápasy vo svojej skupine a obsadil

1. miesto. Veľmi príjemne prekvapil Juraj Bača. Na svojej prvej súťaži predviedol svoju obratnosť a rýchlosť. Prehral len jeden zápas s technicky vyspelejším súperom a obsadil 2. miesto. Ostatní naši športovci taktiež zabojovali. Všetci sa umiestnili na bodovaných priečkach – Palko Koričár 2. miesto, Vladko Ihnát a Gitka Koričárová 3. miesto .

Všetkým blahoželáme, prajeme príjemné prežitie prázdnin a v druhom polroku veľa úspechov.

Prvá súťaž v druhom polroku bude VC mesta Malacky už 17. 09. 2011.

Radi medzi sebou privítame nových členov a záujemcov o JUDO.