23.3 %

Hlasovalo 15030 ľudí.

TOP | Úspechy karatistov na Majstrovstvách Bratislavy

Úspechy karatistov na Majstrovstvách Bratislavy

Naši pretekári začali tento rok sezónu úspešnou účasťou na 1. kole Bratislavského pohára. Súťaž sa konala v sobotu 21.10.2017 vo Viničnom, celkovo bolo prihlásených 19 klub a 221 pretekárov. Z nášho karate klubu TJ Strojár Malacky súťažili 12 pretekári, ktorí priniesli domov spolu až 16 medailí (9 zlatých), čím sa umiestnili v úspešnosti klubov na skvelom 4. mieste.

Najviac pretekárov súťažilo v kategórii agility, čo je súťaž techník cez prekážky na čas. V tejto kategórii získali zlaté medaily Martin Cenko, Nikola Gbelcová, Hanka Hollá, Branislav Hollý a Simona Poláková.

Mali sme úspešných súťažiacich aj v kategórii kumite (boj so súperom). Malackí karatisti sa stali ziskom zlatej medaily aj majstrami Bratislavy - Eugen Král, Pavlína Stohlová a Rastislav Hanisko. Automaticky si tak vybojovali účasť na majstrovstvách Slovenska, ktoré sa konajú v decembri v Trnave.

Ďakujeme všetkým našim reprezentantom k získaným cenám a držíme palce k ďalším úspechom!