RSS

Naši najlepší jednotlivci

JUDO – club“ v Malackách založila 1.10.1994 MUDr. Magda Suchánková, členka JUDO klubu Patrónka Bratislava (od r. 1987), aktívna reprezentantka Slovenska, účastnička Majstrovstiev Európy (r. 1995) a akademických Majstrovstiev sveta (r. 1998).

Vtedy absolventka Malackého Gymnázia, ktorú neprijali na Lekársku fakultu UK, ošetrovateľka v NsP Kramáre Bratislava sa rozhodla, že svoje skúsenosti vo voľnom čase začne odovzdávať deťom. Výber adeptov spravila na 1. ZDŠ v Malackách - prihlásilo sa 10 detí vo veku 7 až 9 rokov, na ktorých začala zúročovať svoje poznatky a skúsenosti.

Organizovanosť v TJ Strojár Malacky zastrešoval jeden z rodičov detí -p. Jozef Zápatický, prvý predseda JUDO - clubu, resp. oddielu džuda.

 Rok 1997:

 foto: 1997

 12.4.1997 Majstrovstvá Slovenska mužov a žien – Pezinok

1. miesto – Magda Suchánková. (piaty titul)

 11.10.1997 Majstrovstvá Slovenska mladších žiačok  Prešov

1. miesto – E. Brajerová,

2. miesto – Mináriková.

 

Rok 1998:

 13 súťaží - najlepší jednotlivec v oddiele - Eliška Brajerová (Majster Slovenska, ďalších 6 prvých umiestnení, 3 druhé a 1 tretie)

 foto: 1998

11.10.1998 Majstrovstvá Slovenska mladších žiačok – Michalovce

1. miesto – E. Brajerová, Zelenská.

17.10.1998 Majstrovsvá Slovenska mladších žiakov – Rimavská Sobota

3. miesto – Zápatický, Ivan.

Predsedom klubu sa stal Ing. Ivan Brajer.

 

Rok 1999:

22 súťaží - najlepší jednotlivec v oddiele - Jozef Zápatický (Majster Slovenska, ďalších 7 prvých umiestnení, 2 druhé a 2 tretie)

foto: 1999

9.10.1999 Majstrovstvá Slovenska starších žiačok – Galanta

2. miesto – Zelenská,

23.10.1999 Majstrovsvá Slovenska mladšich žiakov – Bratislava

1. miesto – Jozef Zápatický,

3. miesto – Siekel, Kalanka.

13.11.1999 Majstrovsvá Slovenska starších žiakov – Prešov

3. miesto – Vlado Ivan.

 

Rok 2000:

19 súťaží - najlepší jednotlivec v oddiele - Eliška Brajerová (Majster Slovenska, ďalšie 4 prvé umiestnenia, 5 druhých a 1 tretie umiestnenie)

foto: 2000

15.4.2000 Majstrovstvá Slovenska mužov a žien – Galanta

1. miesto – Magda Suchánková – v svojej váhovej kategórii,

1. miesto – Magda Suchánková – v kategórii bez rozdielu váh.

4.11.2000 Majstrovstvá Slovenska juniorov a junioriek – Prešov

3. miesto – Stanka Zelenská, Eliška Brajerová.

18.11.2000 Majstrovstvá Slovenska starších žiačok – Bratislava

1. miesto – Eliška Brajerová,

3. miesto – Stanka Zelenská.

9.12.2000 Majstrovstvá Slovenska starších žiakov – Martin

3. miesto – Vlado Ivan.

 

Rok 2001:

30 súťaží - najlepší jednotlivec v oddiele - Eliška Brajerová (Majster Slovenska, ďalších 8 prvých umiestnení, 2 druhé a 3 tretie)

foto: 2001

21.4.2001 Majstrovstvá Slovenska mužov a žien – Trnava

1. miesto – Magda Suchánková – v svojej váhovej kategórii,

1. miesto – Magda Suchánková – v kategórii bez rozdielu váh.

6.5.2001 Majstrovstvá Slovenska dorastencov – Prešov

1. miesto – Eliška Brajerová,

3. miesto – Milan Sedliak.

2.6.2001 Majstrovstvá Slovenska mladších žiakov – Spišská Nová Ves

3. miesto – Gabo Brajer.

27.10.2001 Majstrovstvá Slovenska juniorov a junioriek Trnava

3. miesto – Eliška Brajerová.

 

Rok 2002:

26 súťaží - najlepší jednotlivec v oddiele - Gabriel Brajer (Vicemajster Slovenska, ďalších 9 prvých umiestnení a 4 druhé umiestnenia)

foto: 2002

2.2.2002 Udelenie ocenenia „Pálfiho srdce“ za reprezentáciu mesta Malacky v džude

Eliška Brajerová.

6.4.2002 Majstrovstvá Slovenskej republiky mužov a žien - Trnava

3. miesto Eliška Brajerová

13.4.2002 Majstrovstvá Slovenskej republiky dorasteniek Michalovce

2. miesto Eliška Brajerová

12.10.2002 Majstrovstvá Slovenskej republiky mladších a starších žiačok Pezinok

3. miesto Zuzana Kaňková.

16.11.2002 Majstrovstvá Slovenskej republiky mladších žiakov Rimavská Sobota

2. miesto David Vavrinec, Gabriel Brajer.

 

Rok 2003:

28 súťaží - najlepší jednotlivec v oddiele - Veronika Valentová (Majster Slovenska, ďalších 6 prvých umiestnení, 1 druhé a 3 tretie)

foto: 2003

11.10.2003 Majstrovstvá Slovenskej republiky mladších a starších žiačok Pezinok

1. miesto – Veronika Valentová.

18.10.2003 Majstrovstvá Slovenskej republiky mladších žiakov Spišská Nová Ves

1. miesto Ondrej Papiernik.

25.10.2003 Majstrovstvá Slovenskej republiky juniorova junioriek Prešov

2. miesto Marek Bartoň,

3. miesto Eliška Brajerová.

15.11.2003 Majstrovstvá Slovenskej republiky starších žiakov Pezinok

2. miesto – David Vavrinec.

 

Rok 2004:

16 súťaží - najlepší jednotlivec v oddiele - Gabriel Brajer (bronzový majster Slovenska, ďalších 5 prvých umiestnení)

foto: 2004

3.4.2004 Majstrovstvá Slovenskej republiky juniorov a junioriek – Žilina

2. miesto – Eliška Brajerová.

29.5.2004 Majstrovstvá Slovenskej republiky dorastencov a dorasteniek - Poprad

3. miesto – Veronika Valentová, David Vavrinec.

9.10.2004 Majstrovstvá Slovenska mladších žiakov a žiačok v Žiline

2. miesto Soňa Kunšteková,

3. miesto – Lucia Kolandrová, Ondrej Papiernik.

6.11.2004 Majstrovstvá Slovenska mužov a žien v Trnave

2. miesto MUDr. Magda Suchánková (v „absolútnej“ hmotnostnej kategórii)

3. miesto MUDr. Magda Suchánková (v svojej hmotnostnej kategórii)

27.11.2004 Majstrovstvá Slovenska starších žiakov a žiačok v Pezinku

1. miesto - Veronika Valentová, František Nagy,

2. miesto David Vavrinec,

3. miesto – Gabriel Brajer, Michal Orgoň.

 

Rok 2005:

31 súťaží - najlepší jednotlivec v oddiele – David Michálek ( 9 prvých umiestnení )

19.3.2005 Majstrovstvá Slovenskej republiky juniorov a junioriek – Pezinok

1. miesto – Eva Mináriková.

9.4.2005 Majstrovstvá Slovenskej republiky mužov a žien – Pezinok

1. miesto – MUDr. Magda Suchánková (vo vlastnej váhovej kategórii),

2. miesto – MUDr. Magda Suchánková (bez obmedzenia váh).

15.10.2005 Majstrovstvá Slovenska mladších žiakov a žiačok - Poprad

1. miesto – Petra Kunšteková,

2. miesto – Lucia Kolandrová,

3. miesto – Kristína Nováková.

22.10.2005 Majstrovstvá Slovenskej republiky dorastencov a dorasteniek Michalovce

2. miesto – František Nagy,

3. miesto – Ondrej Papiernik, Veronika Valentová.

5.11.2005 Majstrovstvá Slovenska starších žiakov a žiačok - Rimavská Sobota

1. miesto – Veronika Valentová, Ondrej Papiernik, Soňa Kunšteková.

 

Rok 2006:

20 súťaží - najlepší jednotlivec v oddiele – Ondrej Papiernik (Majster Slovenska, ďalšie 2 prvé umiestnenia, 3 druhé umiestnenia a 1 tretie umiestnenie)

8.4..2006 Majstrovstvá Slovenskej republiky dorastencov - Pezinok  

1. miesto Ondrej Papiernik.

 2. miesto – František Nagy,

3. miesto Matúš Papiernik.

27.5.2006 Majstrovstvá Slovenska starších žiakov a žiačok - Rimavská Sobota

2. miesto – Kristína Nováková.

3. miesto - Denis Hospodársky

7.10.2006 Majstrovstvá Slovenskej republiky juniorov a junioriek – Žilina

2. miesto – Zuzana Kaňková.

3. miesto - Lenka Pivačková

21.10.2006 Majstrovstvá SR starších žiakov a žiačok, Bratislava

2. miesto – Soňa Kunšteková, Lucia Kolandrová, Ondrej Papiernik,

3. miesto – Lucia Piváčková.

 

28.10.2006 Majstrovstvá SR mužov a žien, Trnava

2. miestvo – František Nagy,

3. miesto – Zuzana Kaňková.

 

Rok 2007:

najlepší jednotlivec v oddiele – Denis Hospodársky (Majster Slovenska)

 

Rok 2008:

13 súťaží - najlepší jednotlivec v oddiele – Petronela Kunšteková (Majster Slovenska, ďalšie 2 druhé umiestnenia)

- najaktívnejší jednotlivec v oddiele – Lukáš Piffko (1 prvé, 4 druhé, 1 tretie)

15.3.2008 Majstrovstvá SR dorasteniek Vranov nad Topľou

 1. miesto Petronela Kunšteková, Soňa Kunšteková

 

Rok 2009:

14 súťaží - najlepší jednotlivec v oddiele – Soňa Kunšteková (Majster Slovenska, ďalšie 2 prvé umiestnenia a 1 tretie)

- najaktívnejší jednotlivec v oddiele – Petronela Kunšteková (Vicemajster Slovenska, ďalšie 4 prvé umiestnenia, 3 druhé a 1 tretie)

                                                            – Lukáš Piffko (2 prvé, 4 druhé, 3 tretie)

18.4.2009 Majstrovstvá SR juniorov/junioriek Dubnica nad Váhom

1. miesto - Soňa Kunšteková

2. miesto – Gabriel Brajer, Petronela Kunšteková ,

 

Späť